Küresel BT distribütörü Axoft, bulut güvenlik uzmanı Aqua Security...

Dijital Dönüşüme uyumlu insan kaynağı yeni roller peşinde

Haziran 16, 2021 Comments (0) Views: 264 Teknoloji

Fujitsu 2021 SELECT İnovasyon Ödülleri için başvurular başladı, kazanan İş Ortağı 10 bin Amerikan Doları Alacak

Fujitsu, 2021 SELECT İnovasyon Ödülleri için kanal iş ortaklarını projelerini sunmak üzere davet ediyor. Her yıl tekrarlanan bu etkinlik, iş ortaklarının yeni değer yaratmada ve müşterilerin iş zorluklarını çözmede ele aldığı önemli rolü öne çıkartmak üzere tasarlandı. Ödül programında bu yıl ilk kez, iş ortaklarının toplumsal sorunlara yönelik katkılarını da dikkate alıyor.

Bu yıl sekizincisi yapılacak olan SELECT İnovasyon Ödülleri, Fujitsu ve iş ortaklarının çözümlerinden müşterilerinde olumlu bir değişim yaratmak üzere çalışan iş ortaklarına sesleniyor. İşletmelerin ihtiyaçlarının giderek artan karmaşıklığının bir çözüm kombinasyonu gerektirdiğini fark eden Fujitsu kanal programı, her ölçekten, farklı uzmanlık ve yetenek alanlarına sahip iş ortaklarının müşteriler için dönüşüm çözümleri sunmalarına katkıda bulunabilecekleri bir ekosisteme dönüştü.

Fujitsu’nun amacı, ekosisteminde yer alan iş ortaklarının yardımıyla “insan odaklı akıllı bir toplum” yaratmak ve bu yolda toplum üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olacak sonuçlar sunan teknolojilerin oluşturulmasına odaklanmak. Yapılan her başvuru uzman bir kurul tarafından değerlendirilirken hem kurumlara yönelik hem de bir bütün olarak toplum için yaratılan fayda gözetilecek. En yüksek puanlar, müşterilerin dijital dönüşümlerini hızlandırmaya yardımcı olan yaratıcı çözümlere verilecek. İşletmeye yapılan katkının ötesinde finansal olmayan göstergeleri de yansıtmak için iş ortaklarının BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine olan desteği dikkate alınacaktır.

Fujitsu’nun Kanal, İş birliği ve Ekosistem Başkanı Fernanda Catarino şunları söyledi: “Fujitsu’nun amacı, hepimizi etkileyen zorluklara yenilikçi çözümler bularak dünyayı daha sürdürülebilir hale getirmektir. İnovasyonumuzun sürdürülebilirliğe köklü bir şekilde dayandığından emin olmak, bize daha fazlasını başarmamız için ilham veriyor. Bir şirket olarak beklentileri aştıkça, başkalarına da aynı şeyi yapmaları için esin kaynağı oluyoruz. Kanal iş ortaklarımızın karşılaştıkları zorlukları gidermek için çeviklik, esneklik ve ilham gösterdiklerini ve müşterilerine ihtiyaç duydukları yenilikçi çözümleri sunmaya devam etmek için adapte olduklarını söylemekten gurur duyuyorum. Bu yıl, SELECT İnovasyon Ödüllerimiz, dijital dönüşümü teşvik etmek için Fujitsu ürünlerini, çözümlerini ve hizmetlerini kullanan son derece yenilikçi, sürdürülebilir ve insan odaklı projeler sunan Fujitsu kanal iş ortaklarına gidecek.”

Finale kalan iş ortakları, projelerini aktaracakları bir video ve pazarlama materyallerinden yararlanırken, kazanan ise Fujitsu ile ortak bir pazarlama kampanyasında kullanabilecekleri 10bin Amerikan Dolarlık satış geliştirme fonuna sahip olacak.

Tüm Fujitsu iş ortaklarının giriş hakkına sahip olduğu programa başvuru yapmak için, başvuru bitiş tarihine kadar tamamlanmış projeleriyle birlikte Partner portalindeki adaylık formunun2 doldurulması gerekiyor. Katılım 10 Eylül 2021’e kadar mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir